3 Pannonica Folk Festiwal – chyba zwariowaliśmy…. :D

blind promo crossTo  jest oferta dla wytrawnych “pannonikowiczów”,  którzy wiedzą czego po nas można się spodziewać.

Jeśli planujecie być z nami znowu i “w ciemno” zaufacie naszym gustom muzycznym, już teraz możecie zakupić w Internecie karnety na cały 3.Pannonica Folk Festiwal z 50 % rabatem!
Gdzie?

Tu >>> https://ekobilet.pl/ckis/3-pannonica-folk-festival—blind-promo-1429786932/118479-bilety-na-festiwal

 Zabawa polega na tym że tak tanio można kupić karnet na nasz festiwal tylko przed ogłoszeniem lineup’u. (stąd nazwa “blindpromo” – ślepa promocja).

Co w zamian  dostajecie? To samo, co do tej pory czyli :
Ogień!, energię, radość, świetną zabawę, magie, trąbki, Bałkany, Serbie, relaks i luz (to 10 najczęściej wskazywanych skojarzeń z Pannoniką na podstawie ankiety wśród uczestników naszego Festiwalu).

My oczywiście znamy już wszystkich wykonawców , którzy wystąpią na naszym festiwalu i jesteśmy naprawę ogromnie dumni z naszego tegorocznego lineup’u, który będzie niezwykle żywiołowy i urozmaicony [zrobiliśmy nawet specjalny kolaż, gdzie na jednym zdjęciu zmiksowaliśmy foty wszystkich 8 zespołów, które u nas wystąpią w tym roku – to ten obrazek u góry…]
Pełne upublicznienie naszego programy przewidujemy w maju  (będziemy czynić to stopniowo na naszej stronie internetowej www.pannonica.pl i profilu FB www.facebook.com/pannonica.folk ).

Jedno co chcielibyśmy i możemy zdradzić w tym momencie to fakt, że wszyscy tegoroczni wykonawcy zaprezentują się u nas po raz pierwszy!

Czwartek 27.08.2015 od 19:30 do świtu
koncert 1 zespół zagr.
koncert 2 zespół kraj.
Guczodisko w Stodole

Piątek   28.08.2015 od 18:30 do 22:30
koncert 3 zespół kraj.
koncert 4 zespół kraj.
koncert 5 zespół kraj.

Sobota 29.08.2015 od 18:30 do 22:30
koncert 6 zespół pol.
koncert 7 zespół zagr.
koncert 8 zespół zagr.

…oprócz tego: warsztaty, filmy, tańce biesiadowanie, etno-moda, wędrówki, …animacje dla dzieci  i wiele innych…

W cenie karnetu za 40 zł (zamiast 80 zł) nie jest zawarte pole namiotowe . Posiadacz karnetu tego typu nie ma wstępu na pole namiotowe funkcjonujące w wiosce festiwalowej.

Aby legalnie przebywać i mieszkać w swoim namiocie na polu namiotowym  potrzebny jest karnet “z polem namiotowym” w cenie  45 zł (zamiast 90 zł)  (opcje wstępu na pole namiotowe będzie można dokupić w terminie późniejszym (do wyczerpania limitu miejsc na polu namiotowym)  w cenie 10 zł/os.

Uwaga!
Dzieci do 140 cm pod opieką rodziców – gratis. 
Poleć nasz festiwal Przyjaciołom. Oni również mogą razem z Tobą skorzystać z tajnego linku i zakupić karnet do 29 IV 2015  z 50% rabatem.

Dodaj komentarz