Uwaga! “Golizna”….

naked mindKoncert na inaugurację festiwalu Bonawentura!!! 18 marca (piątek), godz. 18:00, Kino SOKÓŁ w Starym Sączu. Bilety: 18 PLN

NAKED MIND to nowy międzynarodowy projekt muzyczny zrodzony z miłości do muzyki świata. Zespół po raz pierwszy zaprezentował się publiczności na koncercie w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie z udziałem wybitnej improwizującej sopranistki Oli Szwajgier. Aktualnie zespół nagrywa debiutancką płytę na którą funduszę zdobył w akcji crowfundingowej na portalach Polak Potrafi i KickStarter.

Naked Mind” oznacza po prostu „czysty umysł” – umysł wolny od myśli, zakłóceń i wyobrażeń, umysł w bezpośrednim kontakcie z rzeczywistością taką, jaka jest – z przestrzenią, dźwiękiem, wibracją i ciszą.

„Naked Mind” to piękne, oryginalne kompozycje grane przez wyjątkowy duet trzystuletniej altówki barokowej i królewskiego instrumentu rodem z Indii, czyli sitaru.

„Naked Mind” to wibracja mis śpiewających i gongów tybetańskich. Te niezwykłe instrumenty wykorzystywane w masażu dźwiękiem i muzykoterapii współtworzą niezwykłe brzmienie zespołu.

„Naked Mind” eksploruje te rejony, gdzie muzyka styka się z duchowością we wszystkich kulturach muzycznych świata i stara się znajdywać interesujące wspólne motywy.

SKŁAD:
Michael Jones
Michał Augustyniak
Piotr Górka
Alina Osuch
Jakub Leonard Rutkowski

Koncert w cenie biletu na piątkowe pokazy Bonawentury (18 zł)