Carrantuohill & Bob Bales nie pozwoli Ci ustać w miejscu

Carrantuohill & Bpb Bales

03.12.2015, 19:00 ————–> BILETY

Bob BALES – uznany muzyk pochodzący z Mayo – najbardziej tradycyjnego regionu Irlandii, po wielu latach przybywa znów do Polski na kilka koncertów z Carrantuohill !!!

Carrantuohill od wielu lat współpracuje z uznanymi zagranicznymi artystami, min z: Irlandii, Francji, Niemiec… Już na drugiej płycie pt: „Rocky Road to Dublin” brzmienie zespołu zostało wzbogacone o bouzuki, bodhran i przede wszystkim głos przyjaciela grupy – Boba Balesa („celtyckie dziecko” – jak mówi sam o sobie), który współpracował przez kilka miesięcy z Carrantuohill na początku lat 90-tych.
Artyści mieli wielokrotnie okazję spotykać się później na międzynarodowych festiwalach i zawsze wracają do współpracy z sentymentem. Ostatnio Carrantuohill spotkał się z Bobem Bales`em w Rumunii na europejskim festiwalu w Sion. Tradycje muzykowanie w połączeniu z talentem oraz wspaniałymi instrumentami, niemal na żywo pokażą muzyczną historię Irlandii, a spontaniczna radość, przy jednoczesnym wyczuciu tej szczególnej tęsknoty, którą charakteryzuje się muzyka irlandzka, sprawią, że poczujesz się częścią żyjącej tradycji Zielonej
Wyspy.

Wraz z zespołem Carrantuohill Bob Bales na pewno pobudzi Cię do tańca w rytm irlandzkiej muzyki i nie pozwoli Ci ustać w miejscu!