NEW LIFE’m “Kolędy jakich mało”

NEW LIFE’m to prekursor Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej oraz współorganizator spotkań Dla muzyków „Strefa Chwały Festiwal”. Od początku zespół tworzą znakomici muzycy, producenci, kompozytorzy:
Joachim Mencel, Marcin Pospieszalski, Robert Cudzich, Piotr Jankowski.
BOŻE NARODZENIE to świąteczny czas, którego nie sposób przeżyć bez kolęd. Dlatego muzycy zespołu New Life’m – chcąc jak najpełniej przeżyć ten czas – kolędują. Podczas koncertu można usłyszeć te znane i mniej znane kolędy i pastorałki, od przepięknej I śpiewanej w wielu językach na całym świecie “Cichej nocy”, po szlachecką i dostojną “Bog Się rodzi”. Dlatego w tym roku postanowili zebrać nowe aranżacje znanych nam utworów i Nagrać nowy krążek kolędowy. Przygotowane kolędy choć tak znane potrafią jednak mile Zaskoczyć nowym brzmieniem.
Melodyjne utwory i ciepłe głosy Basi Włodarskiej oraz Agnieszki Musiał tworzą rodzinną atmosferę, którą buduje wspólne śpiewanie kolęd. Tak razem spędzony Wieczór zostaje na długo w pamięci i sercu, a wspomnienie dodaje wiary i nadziei na każdy dzień, bo nie jesteśmy sami.

11 stycznia 2013

Dodaj komentarz